07 nov 2020

Gebruik Mywellness app

Via de Mywellness app kun je ook trainingen buiten onze club om doen, deze kun je dan via de app bijhouden. Zo krijg je al je resultaten in een handige app te zien.

Outdoor trainingen 

Je kunt buitenshuis activiteiten volgen en bijhouden, je kunt dan gaan wandelen, hardlopen of fietsen. De route die je hebt gedaan wordt dan geregistreed, de app geeft dan aan hoeveel KM je hebt gelopen en hoeveel move's je hebt verzameld met deze route.Zie het filmpje klik hier 

Thuis trainingen 

De 2e optie die je hebt is het volgen van thuis trainingen, dit zijn trainingen vanuit Technogym (Engelstalig) of vanuit BoukeSport. Deze trainingen kun je dan thuis doen, dit zijn video's van verschillende tijdsduur en verschillende soorten lessen. Deze kun je ook filteren, zo kun je jouw favoriete les thuis doen wanneer het jouw uitkomt. Zie het filmpje klik hier

LIve trainingen 

Ook bieden we nu de groepslessen 2 weken live aan, dit in verband met de nieuwe maatregelen. Je kunt je hiervoor aanmelden, zodra wij de les open zetten kun je deelnemen. Het grote voordeel hievan is; dat we jou kunnen zien en dat jij ons kunt zien. Op deze manier kunnen we toch de coaching bieden die je van ons gewend! Zie het filmpje klik hier

Als je op een van de video's klikt dan laten we zien hoe je een van deze trainingen kunt opstarten. 

 

 

MyWellness FeelGood Veiligtrainen 

Meer informatie

Voor meer informatie over Gebruik Mywellness app vul onderstaand formulier in.

Privacycentrum | Copyright by FeelGoodClub Arendonk